Květen 2010

Johohooou xD

30. května 2010 v 12:40 | →Mrs.Princess← |  ~Site
http://be-the-princess.blog.cz
http://be-the-princess.blog.cz
http://be-the-princess.blog.cz
http://be-the-princess.blog.cz
http://be-the-princess.blog.cz
Takže...jak vidéte, lay je nastaven...jak e vám líbí? Verčo, je zase moc přeplácaný? xDxD Mám tu i další sadu avatarů a pokud m ještě budou bavit, založila bych to iconcenter mého blogu, kde budu mít všcky avatary x)

Avatary kopírujte pouze se zdrojem: by be-the-princess


Luci a Kiki, nevím jestli do zítřka stihnu ty laye...ale měla bych je udělat dneska k večeru..Lucíí, nnapsala si mi jak by měl vypadat, ale to nevadí, ja už ám jeden nápad, takže ho skusí uskutečnit.. Nech se překvapit ;) xD

Mám novou holku na oblíkání, ale s tou už jsem domluvená, že bude mít lay za týden x)

Včera jsem měla první dorost, bylo úplně skvěléé xD Mohla bych o tom poídat hodinu...Byl tam jeden úúžasný kluk který se mi už nějakou dobu líbí...Ale je o dost starší než já...sme spíše kamarádi...obyčejní kamarádi...ale včera to bylo nádhernéé xD...uvidíme jak se to bude "vyvíjet" dále xD nedělám si moc nadějí...s jedním to už nevyšlo...

Během tohoto týdne by mi měl přiít mobilek, ale bohužel nebude čokoládový, jak měl být původně, ale černý...Ale je fakt nádherný, moc se na něho těším..

Poslední novinka..Affiliates sem změnila na Favourite, ale ti čtyři jsou pořád affikami, mám j nejwííce ráda...ty ostatní jsou blogy, na které ráda chodím, ale ne tak často, spíš se jimi nechávím insporovat na nějakou grafiku x) x)

Pak PP x) MVMR x)

Bude new lay!!

28. května 2010 v 21:19 | →Mrs.Princess← |  ~Site
no, takže chystám se si ho už pomalu nastavovat, je mi chybí malinké úpravy...tadyk je zatí náhled, líbí? co tam mám ještě dodělat??díky za upřímné názory x)

http://be-the-princess.blog.cz


Today...

26. května 2010 v 20:02 | →Mrs.Princess← |  ~Site
Takže...mám dneska pár novinek...konečně jsem si objednala mobil, pokud chcete vidět jak naonec bude vypadt, ZDE...

Děkuju všem moc za ty hlásky, moc mi to pomáhá!!!Díky fakt, ale nepřestávejte!!! každý den se může hlasovat!!

Rozhodla jsem se, že nějaký čas budu hodnotit blogy, takže pokud chcete vědět, jaký mám názor na váš blog, napište tu do komentářů:

přezdívka:
blog:tk se mějte, čáu x)

Pleasee x)

25. května 2010 v 20:50 | →Mrs.Princess← |  ~Site


Dneska jen na skok, nutně potřebuji hlasy! Každý hlas se bude hodit!!! Dneska jsme se třídou poslali jeden obrázek do soutěže s Twisterem a už je zveřejněný, rpoto potřebuji abyste tam hlasovali! Pracovala jsem na tom i já a s tou trávou jsme se teda dost štvali xD Hlasovat se může jednou denně, takže pokud budete mít čas, budu vím moc vděčnááá x) Děkuju moc x) Kdybyste to ennašli na adrese nížek, hledejte moravskoslezský kraj, Třinec, Církevní základní škola x) Děkuju mooooooooooc x) Klidně si tu do komentíků napište o diplom nebo avatárek x) Moc rídi bychom postoupili do fináále x) děkujuuu x)


Wau!

24. května 2010 v 19:52 | →Mrs.Princess← |  ~Site
No byla to bomba včera no...pak večer jsem to už vzdala a šla spát, hokej sem viděla jen první třetinu...ale dneska sem se dívala na zbytek xD Pitomci Rusi, Jágra nám faulovali... Ale tak hlavní je že jsme nakonec ten titul dokázali vyhrát x) Supeeer x) No nic, šla sem zase jenom pozdravit....Máme teďka takovou návštěvu...roční miminko nám běhá po obýváku, tak to musím jít hlídat xD Tak doblou x)

Zítra tu nejsem...

22. května 2010 v 18:38 | →Mrs.Princess← |  ~Site
avatar
Pokud chceš avatar kopírovat, přidej: by be-the-princess

Zítra mě tu asolutně neuvidíte, protože budu mít konfirmaci..Jelikož jsem věřící, zítra budu oficiálně přijímána do sboru, tkaže bude pak veeeliká oslava x) Budem to mít v jené restauraci...Budu celá v bílém, jako nevěsta..mám takový korzet a sukni, vypadá to moc hezky x) dneska jsem si to zkoušela a vypadám v tom fakt jako anděl...moc se mi t líbí x) k tomu budu mít natočené vlááásky takže budu supeeer xD pak tu možná přidám fotešku x)tak pp, dneska se teda loučím x) mám hotovej jeden retouch, ale ještě ho nemám poskládaný...tak pp x)

For Me n.17

19. května 2010 v 15:22 | →Mrs.Princess←
Díky moc x)

od *G*

Tři Retuše...

18. května 2010 v 12:40 | →Mrs.Princess← |  ~Site
http://be-the-princess.blog.cz
Mám dva new Retuše, bvila jsem se xD Mám jetě jeden rpogram, ve kterém to jde ukládt v JPEG, ale v tom prvním ne...takže používám spíše ten druhý...jeden retouch mám taky ze všerejška, takže jsou 3 x)

Click CČ

Dva new programy..

17. května 2010 v 8:52 | →Mrs.Princess← |  ~Site
http://be-the-princess.blog.cz
Takže...jeden je na animace, ve kterém už překvapivě umím, rpotože je úúplně primitivní a druý je na retouche ale ten sem ještě nezkoušela...animaci jsem zkoušela, jak se líbí? x) Jdou f tom super efekty x) Jinak, začínám dělat můj new lay, animovnýý xD už dlouho přemýšlím jak to udělat, dneska jsem konečně stáhla ten program a dělám animace...nebude celý animovaný, pouze část...bud s tím novým shootem s Tizz x) Retouche budu teda dělet v tom novém, jdu se na něj kouknout x)pokud chceš kopírovat animku, prosím se zdrojem x)

Mobile...

15. května 2010 v 19:39 | →Mrs.Princess← |  ~Site
No nic, dneska sem zase nic nepřidávám, pouze píšu...včera jsem si vybrala mobil, který si budu kupovat..včera jsem tadyk skoro vůbec nebyla, protože jsem byla celý den pryč...teď o5 jen zdravím hlásím že žiju...Nějakou dobu tu možá nic nového nepřibyde, hold mě to musí pořádně chytit...bude taky možná kupoat nový comp, takže už asi moc nebudu chodit na noťas...no...teď jsem jenom na něm xD aspoň že tu mám všecky programy na graphiku a mou složku včetně mých výtvorů... x)ještě nevím jestli ten telephon budu mít na 100%...čaute x)
Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti