Březen 2011

Pro dnešek oddech...

30. března 2011 v 20:23 | →Mrs.Princess← |  ~Site
+ Takže, nastavila jsem layout Mishell, je s ním nadmíru spokojená, což tvoří skopojenost i u mě x) Abych všechny informovala, dělám layouty na přání,a le každou chvíli to můžu na nějakou dobu uzavřít, takže se zapište, objednávku určitě někde najdeš x)

+ Dneska jsem akorád nastavovala ale nepouštěla se do dalšího, tak doufám že to vyjde zítra a stihnu další celý x)

+ Teď du dofandit Třinci, mám naději že to vyhrajou x) Dobrou noc my darlings x)

Design na objednávku 0.02

29. března 2011 v 20:07 | →Mrs.Princess← |  Objednané layouty

+ Takže, design s Pretty litlle liars je hotov, hned zítra se pouštím do dalšího, ale ještě nevím kterou objednávku si vyberu.. Přišla mi další, takže jsem heppy že chcete layouty ode mě x)

+ Jinak, tenhle se mi celkem povedl, moc se mi líbí... Tak komentujte x) A je tu i náhled x)

Something new..

28. března 2011 v 19:33 | →Mrs.Princess← |  ~Site+ Zdrawím x) Zas jsem se moc neozvala, ale důvodem byl nedostatek času a když jsme nějaký měla, trávila jsem ho nad layoutem pro Mishell, s Pretty little liars x) Už ho skoro mám, zítra nastavuju, tak by bylo dobré, kdybys mi už poslala heslo a nastavím ti ho x) Teda ovšem pokud se ti bude líbit x) A když už jsme u těch objednávek, právě jsem si všimla, že jsem měla další tři zaspamované xD Moc mě těší že si u mě chcete objednávat, ráda je všechny udělám x)

+ Dneska jsme měli ve škole den učitelů, učila jsem ještě s dvěma kámoškama prvňáčky! x) Oni jsou tak sladcí a tak poslouchají xD A jak úžasně čtou! xD No nic, tak já zas mizím, jdu dále fandit Třinci, rpotože už vedou 4:0, tak doufám že to dopadne dobře!! Mimochodem, já bydlím u Třince, proto mu fandím!! Třinec do tohoo!!! Tak to taky sledujde, dobrou my darlings x)

Bruno Mars vs. Noah Ellenwood

26. března 2011 v 20:07 | →Mrs.Princess← |  ~Site


+ Hey lidi, už jste to četli? Noah bude v Superstar zpívat Bruna Marse!!! xD Bude zpívat Just the way you are, na což jsem dost zvědavá, protože je to samo o sobě dost těžká píseň xD Jdu se teda koukat, zrovna to začlo x) Tak taky sledujte, už se moc těšííím xD xD

+ Mimochodem, dneska jsem byla celý den pryč, byl úžasný den, jen je škoda že chyběla jedna osoba kterou jsem chtěla vidět.. No snad to vyjde jindy Zuzi x) x) Tak čauté x) x)

Design na objednávku 0.01

25. března 2011 v 20:34 | →Mrs.Princess← |  Objednané layouty


+ Zdrawím x) Takže mám první objednávku a už už se pouštím do druhé, jenže nevím jak to zítra vyjde protože jsem většinu dne mimo dům... Jak se líbí tenhle? Mám pocit že se mi docela povedl a ani nezabral moc času...

+ For Ms.MajusQua - Nastalo takové menší nedorozumění.. Moc se za to omlouvám, ale pozdě jsem si všimla, že fotku kterou mám na tom layi už máš na svém, co máš teď, tak doufám že to nebude vadit, že je tam podruhé x) Jinak je to do modra s Vanessou Gudhens, jak sis přála x) Doufám že se líbí, na mail be-the-princess@seznam.cz mi pošli blog a heslo, nastavím co nejdříve x)

+ Tak pište názory x) Moc mě zajímají x) x)

Vyřízená...

23. března 2011 v 20:59 | →Mrs.Princess← |  ~Site
+ Lidi vy se míte, že nemusíte doma měnit okna, či malovat.. To u nás právě probíhá a já jsem ráda za pár minut strávených na počítači x) Všude je prach, barva a přikrytý nábytek.. Už třetí noc se chystám spát na madračce položené na zemi a doufám že už zítra zalehnu do své postýlky... Doufám že pochopíte, že jsem dnes apsolutně nic nestihla, jen dokončit výklad o Jamesi Prescottu Jouleovi.

+ Mám dvě objednávky layoutů, na obě se chystám zítra, tak bych je chtěla obě stihnout ať se můžu pustit do PNG, popisků atd., co bych chtěla aby vám pomáhalo x) Snad i nápady můžete kdokoliv napsat kdekoliv do komentářů x) Nejlépe do nejdovějších, rpotože těch starších si už pak moc nevšímám... Takže dobrou noc x)

Nic moc...

22. března 2011 v 19:02 | →Mrs.Princess← |  ~Site

+ Dnešek nic moc.. Jsem naprosto vyřízená jak ze školy, tak z domu... Všude je pořád prach a pochybuju že se to alespoň do týdne pustí... Skoro nemůžu dýchat a jsem nemocná.. V pátek mám jet na soutěž ve zpěvu, tak doufám že to nějak zvládnu x)

+ Rozhodla jsem se že můj blog zavedu jiným, ale přesto grafickým směrem.. Nevím proč, ale moc mě nebadí layouty, rpotože nikdy nemám nápady, takže se asi zaměřím na něco, co by vám mohlo pomoct, jako jsou png a tak dále...

+ Tak já musím končit, mějte se krásně x) Dobrou my darlings x)

Návštěvnost 0.02

21. března 2011 v 14:03 | →Mrs.Princess← |  Návštěvnost

Návštěvnost za minulý týden (14.3. 2011 - 20.3. 2011) je:
Pondělí: 17
Uterý: 18
Středa: 17
Čtvrtek: 29
Pátek: 19
Sobota: 30
Neděle: 36

Celkem: 166

Slabé.. Ale alespoň lepší než minule... Tak dík...

Přemýšlím..

20. března 2011 v 16:00 | →Mrs.Princess← |  ~Site

+ Tak.. Dneska jsem silně uvažovala o tom že se pustím do nového layoutu na svůj blog, ale přišla první objednávka, tak se na ni asi vrhnu.. Ale až zítra... Dneska ještě třeba dodělat práci doma a pak večer jedu na voleyball, takže už toho moc nestihnu...

+ Večer se rozhodně budu dívat na Superstar x) Těším se na Noaha, bydlí ve městě kousek odě mě a je křesťan jako já, takže mu fandím x) Učí mě jedna jeho známá, tak mám rakticky dost žhavé novinky, ale o tom se tu rozkecávat nebudu x) Dívali jste se včera? Kdo se vám nejvíce líbil? x) Mě osobně ta poslední, Alžběta nevím jak dál a ta první x) Obě jsou trochu rockově založené a to se mi líbí.. Myslím že vypadne ta co zpívala Whitney Huston... Celeste jsem zprvu fandila, ale nějak se tou slávou přetransformoala a teď z ní na mě vyzařuje dost namyšlená energie... Ale uvidíme ty kluky dneska, jak se vytáhnou x) Tak už se těším,a le nejdříve si užiju voley x)

+ Tak se mějte a držte mi palce na zítřejší předělávání oken u nás doma x) x) Už teď se necítím dobře, když pomyslím na všechen ten prach a špínu xD xD PP my darlings x)

Eh...

18. března 2011 v 20:22 | →Mrs.Princess← |  ~Site
+ Zdrawím x) Tak se zase hlásím s dvěma zprávami.. Samozdřejmě jedna dobrá a jedna špatná....

+ Tak nejdříve ta dobrá.. Mám 3 nové avatary.. Vím že číslo 3 není žádná sláva, ale tak musí to prozatím stačit x) Chtěla bych je věnovat jednomu mému Affs, jsou s Brunem Marsem a ona má o něm blog x) Tak to je pro tebe Miško* x) Ps, kopírovat se zdrojem x) by http://be-the-princess.blog.cz

+ Teď ta špatná.. Začíná to u nás doma vřít.. V mém pokoji se cítím jako ve vězení, protože jsou tam už zdi a poličky téměř prázdné.. Bylo třeba vyklidit všechno, na co může sednout prach, takže proto... Teď tu pár dní budu méně, protože už zítra bude tuhá atmosféra a všechno se bude do puntíku připravovat.. Takže se moc omlouvám, ale hiatus se 100% jistotou NENASTANE!

+ U basketu jsem si asi narazila, anebo něco tak, malíček.. Trochu to bolí a je to oteklé, ale zítra to bude v pohodě x)

+ To je asi prozatím vše, víc se zase ozvu x)
Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti