Květen 2011

Next HIATUS

25. května 2011 v 20:01 | Mrs.Princess |  ~Site
Já vím, je to na nic.. Ale někdy fakt mám období, kdy na blog nemám jak chuť, tak čas.. Ve škole toho začíná přibývat a už na to nestačím.. Nestíhám zvládat všechno najednou, v jeden den... Jsem jen člověk a taky potřebuju dýchat.. Jsme hrozná.. Ani jsem se neozvala... Omlouvám se.. Je to moje chyba... Nějakou dobu, když budu na počítači, budu se snažit nevypadnout z těch všech soutěží, ve kterých jsem... Budu potřebovat vaše hlasy, ale já si je umím i sehnat... Takže, po dobu neurčitou tu nenapíšu žádný článek.. Ale affs ode mě nejspíš dostanou nějaké komentáře, jen pro udržení spřátelení.. Jestli vás můžu poprosit, nemažte mě z affiliates... Budu vám za to moc vděčná.. Klidně si na blog napište, že mám hiatus a nemusíte tu ani chodit, ale prosím nemažte mě... Děkuji.. Takže, na nějaká čas je třeba oddech... Designy nejspíš taky neudělám, možná, když budu mít náladu, tak se do toho pusítm, ale neslibuju... Tak se mějte.. Bye..

Hlasuj:
Ze srdce děkuji x)

O den později..

23. května 2011 v 15:48 | Mrs.Princess |  ~Site
Moc moc se omlouvám! Ale já za to nemůžu.. Teda, možná že můžu.. Nejspíš za to můžu jen já, ale prostě jsem jen tak nemohla přijít... Měla jsem na celý víkend zákaz se jakkoli dotknout počítače, natožto ho zapnout... Byla jsem 48 hodin pod dozorem, takže to vážně nešlo.. Já vím, je to moje chyba.. Ale stalo se.. Jednou taky musí teenagerka jako já zazlobit xD xD Jsem moc nadšená, že se vám po mě ale stýskalo! x) Mám vás ráda x)

A postoupila jsem do dalšího kola s jeremym! Budu ale potřebovat podporu, takže hlasujte x) A taky pořád pro Bruna! x) Děkuji vám všem! x) K večeru tu budu x)


HIATUS 18.5. - 21.5. 2011

18. května 2011 v 17:39 | Mrs.Princess |  ~Site

Tohle fakt nesnáším... Právě jsem napsala článek o tom, že dávám na 4 dny hiatus a automaticky se mi to odhlásilo.. Samozžejmě se článek záhadně ztratil xD No nic, nebudu to nijak obkecávat, jen oznamuju, že to tu musím aspoň do té soboty zastavit.. Přes pauzu bych chtěla udělat objednávky layoutů, ale nic neslubuju, protože nevím kolik budu mít času x) Ještě jeden oznam, po hiatusu tu bude menší kontrola Affiliates, kvůli tomu, že tadyk skoro nevidím komentáře některých mých affiliates... Tak doufám že se zapíšete... Teď se loučím, nemám moc času.. PP, mám vás ráda x)

Jen vás ještě prosím, každého milého a ochotného človíčka, dejte mi hlas v těchto dvou soutěžích x) V jedné jsem už ve finále x) Děkuji mockrát, jsem zlatíí x)


Zase je blog na nic..

16. května 2011 v 16:55 | Mrs.Princess |  ~Site
Ani žádný pořádný obrázek tu nejde dát.. No, dát by možná šel, ale kdby jste ho viděli vy, nebo já, tak to by se snad stal zázrak.. xD Už mě to štve xD Nonic, dneska se musím šprtat do fyziky a chemie, budem psát a já z toho umím tak akorád velký kolový xD

Jsem momentálně ve dvou soutěžích x) Budu moc vďečná za hlasy v obou x)


Děkuji mockráát, všem x) Kdyby někdo chtěl jakkoli oplatit, stačí se ozvat do komentářů, ráda oplatím x) x) Jste zlatíí x) Tak já pádím ještě na zahradu, muísm něco pomoct našim x) x) PP

Design na objednávku 0.08

15. května 2011 v 16:31 | Mrs.Princess |  Objednané layouty
Zdrawím x) Mám tu dodělaný ten layout na ovjednávku. Je s Gossip girl xD Tentokrát jsem měla fakt několikrát dilema.. Dnes jsem otevřela rozdělaný layout v meruňkové barvě a naprosto vůbec se mi nelíbil.. Tak jsme předělala do modra a teď jsem alespoň trochu spokojená xD Doufám že je spokojená i jeho nová majitelka. Udělala jsem to podle jejich představ, do světlé barvy, stejně jak to měla v objednávce. Tak doufám, že se líbí xD

+ Posím hlasujte pro mě a Bruna Marse TADY x) Jsem už ve třetím kole sonc x)

Doba výroby: 2,5 h (s přestávkami)
S kým: Gossip girl
Barvy: bílá, světle modrá
Spokojenost: 85 %
Náhled:

Na nějakou dobu jej můžete vidět nastavený na mém zkušebním blogu: http://be-the-princess2.blog.cz/

Busy day..

14. května 2011 v 11:20 | Mrs.Princess
Jen malý oznam, za pár minut odcházím z domu a večer se vrátím pozdě, protože jdu na dvě akce... Dneska tu tedy nebudu, ale i přesto přeji všem krásný den, jestli tu dnes vůbec někdo zavítá x) Dnes vážně nebudu sedět doma na zadku u počítače, když je venku tak krásně a mám před sebou super odpoledne x) Mějte se x)

(avatar by vd-online.blog.cz)

Happy B-day Candice and Rob!

13. května 2011 v 20:15 | Mrs.Princess


Dnes, 13.5.2011 slaví Candice Accola (z upířích deníků Caroline) své 24. narozeniny. Stejně tak dnes slaví své narozeniny také Robert Pattinson (upír Edward Cullen ze Stmívání), a to už po 25.. Tak se nám to dneska sešlo a narozky slaví dva moc krásní upíři. Je jedno že jsou každý z jiného filmu/seriálu, oba mám moc ráda x) Tak přeju hodně štěstí jménem mým a mého blogu x) Happy B-day!

As I Lay Dying..

13. května 2011 v 16:06 | Mrs.Princess |  ~Site
Ano, už jsem to viděla... Sice anglicky a nejmíň čtvrtinu jsme nerozuměla, ale stačilo mi to na pár slz a na to, abych pochopila vo co go... Kdo nechce přijít o překvapení, jestli to ještě neviděl, nečti dále tento článek x) Jestli ti to nevadí, budu ráda za pozornost x)

Back!!

12. května 2011 v 14:35 | Mrs.Princess |  ~Site


Hi my dears!! Jsem zpátky x) Byla jsem pryč jen dva dny, ale moc jste mi chyběli x) Bylo to naprosto úžasné, dokonalé, nezapomenutelné a vážně zážitkový čas xD Jsem sice celá polámaná a unavená, ale to nevadí, hlavně že bylo krásně x) Vyšlo nám perfektní počasí! Asi se tu moc nebudu rozepisovat, protože by z toho byla slohovka xD Tak tradičně, jak už to na výletech bývá, prošli jsme prahu od Václaváku přes Orloj, Karlův most + plavba Vltavou, přes pražský hrad až na Petřín a druhý den jsme navštívili letiště a Palladium x) Bylo tam všude moc krásně, ale osobní fotky tu fakt dávat nebudu x) Máte tu jen sestřih tří fotek (foceny z mého mobilu, takže nekvalitní) x) Musí stačit x)

Jinak novinky, právě jdu o5 uzavřít objednávky layoutů na nějakou dobu, protože se zase nahromadily... Až budou objednávky splněny, zase otevřu x)

Lidi, od posledního dílu TVD nás dělí jen 12,5 hodin, kdy se bude premiéra vysílat v Americe a pak zítra k večeru se můžem kouknout sice jen anglicky, ale i u nás x) Nejspíš se anglicky budu dívat, rpotože titulky mi u toho nikdy nejdenou a s vloženými titulky je to na netu většinou až v sobotu... Ale, doufám že Damon nezemře... Jsem vážně zvědavá a netrpělivá xD Tak já se jdu asi kouknout na jeden film, a pak nejspíš půjdu odpočívat a relaxovat x) Možná i dodělám layout s Gossip girl, který jsme už předtím rozdělala x) Mějte see x)

Prague..

9. května 2011 v 18:25 | →Mrs.Princess←
Ahoj.. Nadpis nasvědčuje x) Zítra brzo ráno odjíždím do Prahy na náš třídní výlet x) Pět hodin ve vlaku, panečku.. xD Bohužel už teď vůbec nestíhám, protože toho musím ještě hodně udělat, tak proto nebudu nic přednastavovat... No.. I když... Možná se něco stihne x) Jedu tam na 2 dny, takže úterý - středa. Budem tam samozdřejmě i spát, v jedné škole, tak doufám, že se aspoň trochu vyspím, protože myslím, že budeme všichni dost unavení.. Unavená jsem byla už když třídní říkal kam všude půjdeme.. Štreka no.. Ale to zvládnem x) Už se strašně moc těším x) Jen je mi líto, že nebudu mít přístup k internetu.. Dva dny se tedy neozvu... Vracíme se ve střeu večer a Hned ve čtvrtek jdu na matematickou soutěž.. No to bude.. xD Takže, už se musím loučit, jdu něco dělat na zahradu x) Bááy x) Doufám, že bude hezké počasí..

Avatar by deviantart
Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti