~Site

Spoluadmin

27. září 2011 v 10:12 | Mrs.Princess
Hlásím se z5 x) Teda ne z5, nevracím se na blog, ale čtěte dál, proč píšu x)

Pamatujete si mě ještě? x) Každý týden mi chodí zprávy o návštěvnosti a něco málo lidí tadyk ještě chodí xD Díky, jste milí x) Dnes píšu z důvodu, že se chci vrátit, jenže nechci blog vést sama a ten název se mi stejně nelíbí.. tak se chci zeptat, jestli někdo náhodou nehledá spoluadminku co se vyzná v grafice, nebo jen grafičku.. Třeba vidíš, že na tvém blogu něvo graficky chybí, já sem možná ta, která to může napravit x) Kdyžtak se mi ozvěte, tadyk nebo na mail, to je jedno x) Budu moc ráda když bude mít někdo zájem x) Ale chci jen podotknout, že váš blog by měl mít alespoň návštěvnost na úrovni a mohl by být o The vampire diaries, Stmívání nebo o The secret circle a jiných seriálech, co by mě bavily x) Ozvu se možná ještě na jiné blogy, jestli někoho nehledají... Víc blogů bych asi nezvládala, takže bud jen jeden šťastlivec x) Díky moc za pozornost, jestli jste se teda dočetli až tadyk dolů x) Kdyžtak teda napište, díky x) Miss ya!! :-* Mrs.Princess

Končím...

7. září 2011 v 17:01 | Mrs.Princess
Jednou k tomu přít muselo.. jsem teď v 9. třídě, potřebuju se pořádně učit a pak rozhodnout kam na střední.. je toho na mě fakt moc.. na blog nemám ani čas, ani náladu, ani trpělivost... fakt muísm končit...

Ovšem kdyby kdykoli někdo chtěl něco poradit ohledně grafiky, nebo něčeho podobného, ozvěte se...

Kontakty:

ICQ: 256951822
Mail: be-the-princess@seznam.cz
Fb: nedávám jen tak na veřejnost, pokud chceš, tak napiš na mail nebo icq, ale nezaručuji ti že ti ho dám...


Mějte se krásně, sbohem...

Paused??

29. července 2011 v 17:27 | Mrs.Princess
Zdrawím.. Podle nadpisu je to asi očividné.. Potřebuju o5 nějakou pauzu... Zítra jdu na svatbu, takže celou sobotu nebudu doma a v pondělí stejně odjíždím na tbor na Pálavu... Týden tu zas nebudu... Potom se ještě rozhodnu, jestli to tu obnovím, nebo ne.. Ale asi jo.. Přes školní rok mě blog baví více než o prázdninách.. Navíc teď venku začlo krásně svítit sluníčko, takže nechci jen sedět doma... Omlouvám se, že je to tak narychlo, ale jinak to nešlo... Takže asi týden budu mít menší hiatus, možná se ozvu... Mějte se krásně, Bááy..

Sada avatarů - Pretty little liars

27. července 2011 v 10:22 | Mrs.Princess
Už nevím co mám dělat.. poslední dobou mě blog zase přestává bavit, takže se prosím nedivte, když se tu dlouhou dobu neukážu.. Já tu chodím, jenom nepřidávám články.. Nic neslibuju, ale budu se snažit polepšit x)
A co avatary, líbí?

Používej zdroj!!Komentujte x)

At home..

23. července 2011 v 14:01 | Mrs.Princess
Zdravím x) Momentálně mělu z posledního, ale vrátila jsem se z campu x) Bylo to vážně super x) Jsem ráda, že jsem tento čas strávený tam nepromarnila jinými věcmi, jako je třeba počítač x) Půjdu si lehnout, takže jen tak říkám že jsem zpátky... V 5 jdu pryč, na dorost, kde mám dneska vedení.. Takže tam jít musím... Teď si půjdu alespoň na dvě hodinky lehnout a pak se uvidí, jestli pojedu na kole nebo ne... Mějte se krásně, pp x)

Na otočku..

16. července 2011 v 10:54 | Mrs.Princess


Zdravím x) Tak jsem se vám vrátila z Itálie! Bylo parádně, sluníčko svítilo až moc, moře bylo teplné jako polívka, akorád trochu špinavé, ale užila jsem si to! Díky za všechny ty komentáře, ať si to užiju, splnily se x) Taky jsem se trochu opálila, jemně připálila xD xD Cesta byla v pohodě, jen 9 hodin x) Kdybyjste někdo měli zájem podávat se na mapě kde jsem byla, tak zadejte Grado, mělo by to najet x) Je to hezké letovisko a měli jsme fajn ubytováni s obrovským bazénem! xD Ten byl senzační! xD

Dneska asi ve dvě odpoledne odjíždím na tábor... na XcamP.. Pro info xcamp.cz x) Je to takový větší camp, spí se ve stanech... Doufám že vyjde hezké počasí, rpotože v dešti se ve stanu spí fakt blbě, to jsem si zažila na otm samém táboře minulý rok xD Byli jsme celí zatopení, ale letos vyjde dobré počasí, věřím v to! x) Jelikož jsem přijela včera večer, tak ještě ani nejsem sbalená, takže se usím dobalit, osprchovat a jet... Přijedu příští sobotu nevím v kolik... Ale myslím že budu dost unavená xD Přes týden se možná ozvu, pravděpodobně tam bude internet x) V Itálii byl taky, ale noťas jsme nakonec nebrali.. No nevadí.. Takže, přeji vám krásný slunečný týden, užijte si to! A neseďte za počítaček když je venku tak krásné počasí jako třeba dneska u nás x) Byec x)

Příští dva týdny..

10. července 2011 v 19:39 | Mrs.Princess


Brý večer... Přišl jsem oznámit, že v úterý brzo ráno jedu do Itálie.. Bylo to dohodnuto narychlo,t akže jsem se to včera dozvěděla... Jelikož jedu na 5 dní (do sobotního večera) + cesta domů, nebudu mít čas být dlouho doma, protože už v sobotu mi začíná jeden camp. Už takhle ho nestíhám, pojedu tam až druhý den (neděle).. Do Itálie berem noťas, ale nevím určitě, jestli tam bude internet... Snad ano.. Kdyby ne, tak bohužel, ale budete to muset 12 dní beze mě vydržet.. Pravděpodobně nebudu přednastavovat žádné články, možná nějaké ano, ale určitě se na každý den.. Zítra bych to vůbec nestíhala, protože se musím balit.. A ještě třeba dokoupit hodně věcí.. Je to fakt narychlo.. Každopádně, zítra se zajdu kouknout ke každému aff a oznámit to, jestli se někdo nekoukl sám... Díky za pochopení, teď musím jít, jelikož jsem ještě k tomu všemu nemocná, takže to musím vyležet, jestli někam chci jet... Mějte se hezky, arrivederci! Mrs.Princess

Pozdrav...

8. července 2011 v 20:56 | Mrs.Princess


Nazdaar x) Tak sjem se vám vrátila! Musím říct, že mě překvapilo, jak až ten tábor byl perfektní xD Jsem určitě ráda, že jsem ho letos nevynechala, děti mám fakt ráda x)
Píšu jen kratičký pozdrav, jelikož mám z předchozí noci naspáno okolo 4 hodin, takže, jak psala kamarádka z německa: " zalehnout do postele, unavená, špinavá" xD No, špinavá možná až tak nejsem, jelikož jsem do půl druhé stála ve sprše, ale unavená stoprocentně xD Navíc mám vykřičené hlasivky a bolí mě v krku... a to mě dneska kluci donutili hrát fotbal xD Ale bylo to super, nezapomenutelný zážitek x)
Do mini grafické soutěže mi přišly prozatím 2 srdíčka x) Mrzí mě, že jich není více, ať mám z čeho vybírat, ale tak nevadí, já s tím počítala x) Pořád platí ta reklama na 2 týdny na mém blogu x) Ještě je čas poslat alespoň jednoduché png srdíčko x)

Já se loučím, dobrou noc x) Unavená Mrs.Princess

PS. na komentáře odpovím zítra, teď se obávám, že bych u toho usla xD PP

Mini grafická soutěž

6. července 2011 v 8:00 | Mrs.Princess
Zdravím... Více layoutů jsem nestihla dopřednastavovat, takže jsme narychlo vymyslela malou grafickou soutěž x) Nevím, jestli se do ní někdo přihlásí... Ale tak zkusit to můžu x)

Vašim úkolem bude vytvořit jakékoli PNG srdce, s jakoukoli osobností x) Pokud se vás přihlásí více, tak nejlepší tři dostanou dvoutýdenní reklamu na mém blogu x)
Zasílejte na be-the-princess@seznam.cz

Věřím, že mi příjde alespoň jedno x) Děkuji za pozornost x) Vyhodnotím když přijedu, nebo možná ještě později..

Mrs.Princess

Katalogue of layouts / CELEBRITES - Girls | Ashley Tisdale

3. července 2011 v 8:00 | Mrs.Princess
Katalogue of layouts / CELEBRITES - Girls | Ashley Tisdale 
 

Reklama

Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti